Dalším z produktů, který Vám nabízíme, jsou originální gravírované medaile na přání pro Vaši školku nebo školu z 3mm březové překližky. Mohou sloužit k libovolným účelům - vítání prvňáčků do školy, sportovní nebo dětské dny, památeční medaile u příležitosti Zápisu, dětské tábory, soutěže atd. Hlavním motivem může být Vaše dodaná černobílá perokresba (např. znak školy, obce, logo, maskot nebo veselá kresbička) a podle Vašeho přání zakomponujeme do výsledného tvaru rozumné množství textu - jméno školy, letopočet, název akce, místo konání apod... Velikost medailí se snažíme udržet mezi 8 - 9 cm průměru, aby se dětem na krku houpal opravdu "kus dřeva", ale v případě tlaku na co nejnižší cenu mohou být pochopitelně i menší, v případě zájmu naopak můžeme zhotovit i medaile podstatně větší.

Orientační ceny: U jednoduchých medailí jsme sérii kolem 100 ks schopni vyrobit v cenách kolem 20,- Kč/ks, série 20 - 30 kusové v cenovém rozpětí od 30,- do 35,- Kč/ks.

Jedná se o kusovou výrobu na zakázku, termíny proto odpovídají množství zakázek v konkrétním termínu. Standardně mohou být medaile do týdne u Vás (pokud tedy nejste starosta Pekingu a nechcete medaile pro každého obyvatele města...).

Více informací a objednávky na tel.: 606 602 023 nebo e-mailu printservis@volny.cz

Několik realizovaných kousků pro Vaši představu a inspiraci:

MEDAILE na přání

V této kategorii nejsou žádné produkty.

VESELÁ ŠKOLA

Jihoslovanská 34